Led iebūvējamās Lampas

Izvēlieties apakškategoriju

Led iebūvējamās Lampas

LED iebūvējamie griestu gaismekļi

LED iebūvējamās lampas ar katru gadu kļūst kā populārākais apgaismojuma risinājuma veids, ikdienas lietotājiem un dizaineriem, kuri seko līdzi jaunākajām tendencēm interjera dekoru jomā. Mūsdienu tirgū ir dažāda veida LED iebūvējamas lampas, kas ļauj izvēlēties sev piemērotāko modeli.


LED Iebūvējamie gaismekļi lieliski piemēroti iekštelpas apgaismojumam.


LED iebūvējamiem gaismekļiem ir divas galvenās priekšrocības - tiem ir ilgs kalpošanas laiks un ievērojams enerģijas ietaupījums līdz pat 90 procentiem. Tie ir ekonomiski izdevīgi, enerģijas patēriņa ziņā, dod spilgtu, patīkamu toni un gandrīz neuzsildas. LED Iebūvējamas Griestu Lampas var uzstādīt ģipškartona un piekārtajos griestos, un, pateicoties šādai uzstādīšanai un lampu maziem izmēriem, gaismekļi vizuāli palielina telpu dzīvoklī, lauku mājā vai birojā.


LED Iebūvējamās Griestu Lampas stiprinājuma veids ir līdzīgs visiem medeļiem - atsperes ar austiņām. Montāžas cauruma diametrs ir mazāks par korpusa ārējās daļas diametru, rezultātā izgriezto caurumu redzēt nevarēs, to eleganti aizsegs gaismeklis.

Kur pielieto LED IEBŪVĒJAMUS GRIESTU GAISMEKĻUS:

  • bērnudārzā;
  • skolā (mācību telpās);
  • aptiekā;
  • birojā;
  • viesistabā;
  • guļamistabā;
  • koridorī;
  • virtuvē;
  • gaitenī;
  • vannas istabā un t.t.

Lietojot LED iebūvējamās griestu lampas telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, izmantojiet mitruma izturīgus modeļus, kuru aizsardzības pakāpe nav zemāka par IP44. Gaismekļiem, kas atrodas tieši pie ūdens ir ieteicamais aizsardzības līmenis IP54 - IP65.


Arvien vairāk patērētāju dod priekšroku LED iebūvējamām lampām. Jo tiem ir liels gaismas diapazons, no silti baltās gaismas līdz auksti baltās gaismas. Dažiem modeļiem var regulēr gaismas leņķi, pagriežot gaismas ķermeni. Ir arī dimmējamās led iebūvējamās lampas.


TopLighting.lv internetveikalā led griestu iebūvējāmie gaismekļi ir pieejami vairākās krāsās, no dažādiem materiāliem un formas. 

Populārākais modelis:

Iebūvējamās apaļās LED lampas.


Lai nopirkt spot led iebūvējamās lampas, kas kalpos jums daudzus gadus, pievērsiet uzmanību cenai un ražotājam. Diemžēl ļoti lētas lampas, visticamāk, nebūs augstas kvalitātes, obligāti prasiet pārdevējam, vai lampas modelim ir ES sertifikāti.

Jūs varat iegādāties kvalitatīvas un sertificētas LED lampas tiešsaistes veikalā Toplighting.lv

Mūsu katalogā atrodams viss, kas nepieciešams augstas kvalitātes apgaismojumam. Jūs varat iegādāties iebūvēto LED lampu neizejot no mājām, mēs piegādāsim jūsu pasūtījumu uz Jūsu izvēlēto adresi. Visa produkcija tiek piedāvāta ar ražotāja garantiju, jūs varat neuztraukties par gaismas ķermeņu kvalitāti. Iepirkšanās pie mums ir uzticama, ātra un patīkama!