Lustru pacēlāji

Lustru pacēlāji

Kam ir domāts elektriskais lustru pacēlājs?

Jūs meklējat mehānismu lustras pacelšanai un uzstādīšanai jūsu mājās vai birojā?


Uzņēmums "TopLighting" piedāvā plašu gatavo lustru pacēlāju klāstu no Vācijas ražotāja MW-light. Ar celtspēju līdz 500 kg.


Liftu ražošanai izmanto Eiropas ražotāju sastāvdaļas, kas nodrošina augstu iekārtu kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku. Katra ierīce ir izgatavota, ņemot vērā telpas un lustras individuālās īpašības: griestu augstumu, lustras svaru, uzstādīšanas vietu.


Lifts priekš lustrām:

• augstumā no 3 līdz 30 metriem;

• uz jebkurām griestu konstrukcijām (koka, ģipškartona, kupola tipa uc);

• pie griestiem, virs griestiem (bēniņos).


Kas ir lustras pacēlājs?

Lustras pacēlājs arvien vairāk kļūst par neatņemamu mājas mēbeļu vai sabiedrisko telpu sastāvdaļu. Mūsdienu interjera dizains kļūst arvien sarežģītāks un tām ir nepieciešams mūsdienīgs tehniskais risinājumus, kas padara mūsu dzīvi patiesi ērtu. Lustru pacēlājs atrisinās daudzas problēmas.

Ja ir nepieciešamība notīrīt putekļus, nomainīt spuldzes būs vajadzīgas kāpnēs. Bet ko darīt, ja pie lustras nav tik viegli tikt klāt (Augsti griesti, bailes saskrāpēt grīdas, nav piemērotas kāpnes.. un tt).  

Ja laicīgi izplānot kādā veidā piekārt lustru pie griestiem, kur nav viegli tikt klāt, labākais risinājums - lustras elektriskais liftu pacēlājs. Lifts kļūs ne tikai par neaizstājamu palīgu ikdienas dzīvē, bet arī ievērojami ietaupīs naudu turpmākajai apgaismes ierīču apkopei.

Kā tas darbojās, ar vienu klikšķi uz tālvadības pults, lustra dažu sekunžu laikā nolaidīsies līdz vēlamajam augstumam.

Risinājums - ar lustru pacēlāju vai liftu nebūs problmēmu nomainīt izdegušās spuldzes. Notīrīt putekļus no lampas, it īpaši no stikla, kristāla un porcelāna modeļiem. Galvenais izvēlēties pareizo pacelāju celtspēju.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.